Ülke ülke cinsellik araştırması: Tutku uyandıran davranışlar açıklandı

500 bin kişinin katıldığı ankette, katılımcılar arzularıyla ilgili kendilerine yakın gelen davranışları açıkladı. Buna göre, insanların %85’i tatildeyken daha müstehcen hissettiklerini itiraf ediyor. Yeni çalışma da, farklı ülkelere göre kişilerin en çok tahrik olduğu davranışları ortaya çıkardı.

Sonuçlara göre, Fransa, romantik havası ve güzel mekanlarıyla kadınlar arasında en popüler ülke. Fransız kadınları seks esnasında başkalarının da olmasından hoşlanıyor.

İkinci sırada İtalya geliyor. Çalışma, İtalyanların partnerleriyle mazoşist bir ilişki yaşamaktan hoşnut olduğunu ortaya çıkardı.

Almanya’da ise katılımcılar genellikle sapyoseksüelliğe ilgi duyuyor. Ayrıca dövme ve piercinglerin de cazip edici öğeler arasında yer aldığı görüldü.

AKDENİZ ÜLKELERİ MÜZİĞİ SEVİYOR

Araştırma aynı zamanda Yunanlar ve İspanyolların müziği sevdiğini ortaya çıkardı. İspanyollar öpüşmenin tahrik edici olduğunu söylerken Yunanlar da müstehcen konuşmalardan hoşlanıyor.

Hollanda’daki katılımcılar da tıpkı Almanlar gibi sapyoseksüelliği seviyorlar. Ayrıca bu ülkede yaşayanların hoş kokulu bir parfümden de tahrik olduğu ortaya çıktı. 

İngilizlerin de edebiyatı tahrik edici olarak gördükleri belirlendi. Ayrıca Birleşik Krallık’taki insanların feminizmi her iki cinsiyet için de en çok tahrik edici unsurlardan biri olarak gördükleri tespit edildi.

İsviçre’de yaşayanlar ise, masajı cinsellikte en çok tahrik edici buldukları şey olarak söyledi. Yine aynı ankete göre, Amerikalıların da cinsel ilişki esnasında hazzı ertelemekten zevk aldığı açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x