GTA: The Trilogy Netflix Aboneleri İçin Ücretsiz Oluyor

Son zamanlarda oyunlar konusunda ciddi atılımlarını gördüğümüz Netflix geçtiğimiz aylarda kullanıcılarının beğenisine sunduğu oyunlarının arasına oyun dünyasının en büyük markalarından olan GTA serisinin üç oyununu içeren GTA: The Trilogy’i de dahil etmeye hazırlanıyor.

Efsaneler efsanesi GTA serisinin üç oyununun yenilenmiş hallerini içeren Grand Theft Auto: The Trilogy 2021 yılında çıkış yapmıştı.

Grand Theft Auto: The Trilogy Netflix aboneleri için ücretsiz olarak geliyor.

Son zamanlarda oyunlar konusunda büyük atılım yapan Netflix geçtiğimiz aylarda oyunculara Netflix Games’i de sunmuştu. Oyuncuların Netflix üzerinden ücretsiz bir biçimde oyun oynayabildikleri sisteme dahil olacak son bomba ise GTA: The Trilogy oldu.

Grand Theft Auto: The Trilogy 14 Aralık tarihinde Netflix Games kütüphanesine eklenecek.

Hem iOS hem de Android kullanıcıları için erişilebilir olacak paketteki her üç oyuna da Netflix aboneleri ek bir ödeme yapmadan erişme imkanına sahip olacaklar. Oyunların yalnızca mobil cihazlarda oynanabileceğini de hatırlatmakta yarar var.

Netflix Games kütüphanesini sevilen oyunlarla genişletmeye devam ediyor.

Oxenfree, Football Manager 2024 Mobile ve Immortality gibi sevilen yapımları kütüphanesine katarak kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan Netflix ayrıca geçtiğimiz aylarda bir de oyun stüdyosu kurduğunu duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x